Ze Spartą Janowiec na naszym terenie!

Przyszedł czas na ostatni mecz w tym roku. Jest to mecz, który zostanie rozegrany awansem, już z rundy wiosennej. Naszym przeciwnikiem będzie Sparta Janowiec Wielkopolski. Mamy nadzieję, że morale naszych zawodników po remisie z Ciechocinkiem już się odbudowały i dadzą z siebie 110%, by te trzy oczka zatrzymać w Barcinie.
Jeśli chodzi o statystyki, ostatni mecz ze Spartą rozegrany został w I kolejce, dokładnie 9.08. Padł wtedy wynik remisowy 1:1, a strzelcem bramki dla Dębu był Mateusz Kranz, który popisał się nielada strzałem i zerwał 'pajęczynę'. Dwa pozostałe mecze, które rozegrane były w poprzednim sezonie zostały przegrane, pierwszy 2:1, a bramkę strzelił Mariusz Napierała. Natomiast drugi, aż 3:0...
W tym sezonie rywal uplasowany jest na jedenastym miejscu, tuż przed drużyną z Barcina i ma o jedno oczko więcej. Będzie to bardzo ważny pojedynek, przede wszystkim o miejsce w tabeli. Jak będzie tym razem? Kto wygra, a kto obejdzie się smakiem? Zapraszamy na mecz w najbliższą sobotę o godzinie 12:00!

(informacja o sędziach niebawem)