Sponsorzy

Zarząd Klubu w grudniu 2011 roku stworzył KLUB 100 gromadzący sympatyków i sponsorów, którym nie jest obojętny los klubu z ponad 50-letnią tradycją.

Zapraszamy sponsorów, przedsiębiorców, firmy oraz osoby prywatne do udziału w tej inicjatywie, która nosi nazwę KLUB 100. Klubowicze otrzymują deklaracje-karty członkowskie i zobowiązują się do regularnego, comiesięcznego przekazywania środków finansowych na rzecz naszego klubu.

KLUB 100 wspomaga piłkarską drużynę LKS DĄB Barcin, która obecnie występuje w V lidze oraz drużyny młodzieżowe. Wierzymy, że dzięki pomocy i zaangażowaniu przychylnych nam ludzi w niedługim czasie odbudujemy markę naszego klubu zarówno organizacyjnie jak i sportowo.

KLUB 100 to nie tylko zobowiązania - to także wiele korzyści i przywilejów:

*udostępnienie powierzchni reklamowej na stadionie oraz na oficjalnej stronie www.dabbarcin.info

*darmowe wejście na mecze

*możliwość korzystania ze strzeżonego, zamkniętego parkingu podczas meczu

*możliwość korzystania z ciepłego/zimnego bufetu podczas meczu

*otrzymanie faktury VAT

Aby wstąpić do KLUBU 100 należy wypełnić deklarację członkowską.

Miesięczna opłata za członkostwo w KLUBIE 100 wynosi minimum 100 zł i należy ją uiścić na specjalnie do tego przeznaczony rachunek bankowy.