Włocłavia Włocławek przeciwnikiem w drugiej kolejce

Już dziś rozegramy drugą kolejkę ligi okręgowej. Tym razem przeciwnikiem czerwono-zielonych będą przyjezdni z Włocławka. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, na stadionie w Barcinie. Jak informowaliśmy wcześniej, by wejść na trybunę trzeba będzie zakupić bilet w cenie 5zł. Z dzisiejszym przeciwnikiem stoczyliśmy jeden pojedynek, a było to w 2013 roku - wtedy w sparingu górą był Dąb, który pokonał Włocłavię 2-1. Bramki w tym sparingu trafili Mateusz Kranz i niegrający już w Dębie Łukasz Sobek.
Po pierwszej kolejce Dąb Barcin ma konto bez punktów,po porażce 4:0 z Kujawianką Strzelno, natomiast goście z Włocławka mają na koncie remis ze Zjednoczonymi z Piotrkowa Kujawskiego. Sędziami tego meczu będą Panowie: Dariusz Ignatowski z Bydgoszczy, Jakub Bzdawka ze Świecia i Mateusz Muszyński z Nowych Dębi.