O kolejne trzy punkty!

Naszym następnym przeciwnikiem będą Zjednoczeni Piotrków Kujawski. Goście jako drudzy będą mieć przyjemność zagrać na nowym stadionie Dębu Barcin. Mamy nadzieję na godne widowisko i podtrzymanie passy zwycięstw. Już teraz zapraszamy na sobotnie spotkanie, które wystartuje o godzinie 14:00. Jeśli chodzi o statystyki,w poprzednim sezonie drużyna z Barcina wygrała oba mecze. Pierwsze spotkanie w ubiegłym sezonie zakończyło się wynikiem, aż 7:2! Natomiast drugie nieco skromniej, bo 2:0.Goście obecnie znajdują się na piętnastym miejscu w tabeli, a więc punkty te będą bardzo ważne.Trener Krygier będzie miał już do dyspozycji Kowalskiego i Węglińskiego, których w ubiegłym meczu brakowało w kadrze. Sędziować mecz tego dnia będą Bartosz Tarnolicki (Matyldzin),Sławomir Radzik i Bogdan Jarosz (Wojnowo).
                                                         Początek o godzinie 14:00! Liczymy na Was!