Mień Lipno na pierwszy ogień!

Na ten moment czekał każdy kibic. Na moment przedmeczowej tremy, kiedy to już za chwile nasi piłkarze przekroczą magiczny próg nowego oblicza piłki nożnej. Rzecz jasna mowa tu o pierwszym meczu na nowym stadionie. Mamy nadzieje, że emocje sięgną zenitu!
                           Przeciwnikiem Dębu Barcin w XI kolejce ligi okręgowej grupy II będzie Mień Lipno.
W zeszłym sezonie drużyna ta zakończyła rozgrywki wysoko na piątym miejscu! Jednakże rok temu (11kol,18.10) Dąb na ich własnym terenie wygrał 2:3, a strzelcami bramek byli Radosław Mróz i dwaj niegrający już zawodnicy Jakub Trześniewski i Daniel Janus, wtedy także czerwoną kartkę otrzymał Wiktor Różański. Natomiast drugi mecz w sezonie 2014/2015 zakończył się wynikiem remisowym 0-0. Statystycznie patrząc drużyna z Barcina w tamtym sezonie w spotkaniach między sobą zwyciężyła.
                                     Jak będzie teraz? Zobacz to sam. Start meczu w sobotę o godz. 15:00!
                                                                  Pamiętaj o atrybutach kibica!
Mecz ten sędziować będą:Ariel Gacka,Bartosz Kosiak oraz Adrian Popławski (wszyscy z Bydgoszczy).
                                  Nie zostało nam nic innego, jak gorąco zaprosić Państwa na godzinę 15:00!