Już czas na nowy stadion!

Doczekaliśmy się! Odwlekane tak długo otwarcie nowego obiektu zaplanowano na sobotę (17.10). Odbędzie się ono o godz. 11:45 i na tę godzinę serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Barcina, działaczy i byłych zawodników ! Będzie też możliwość zwiedzenia stadionu po zakończeniu uroczystości otwarcia (ok.12:30) Następnie wystartuje pierwszy mityng lekkoatletyczny dla dzieci i młodzieży - 12:30-14:00, a godzinę później PIERWSZY MECZ Dębu Barcin na nowej płycie,stadionie,obiekcie... mamy też nadzieje, że i pierwsze punkty! O statystycznych danych przeciwnika poinformujemy w osobnym poście. Prosimy bardzo,aby na sobotni mecz wszyscy zabrali ze sobą atrybuty kibica ( szaliki,koszulki dębowe itp)

Zbiórka wszystkich dębiarzy o godz. 11:15 ,którzy wezmą udział w defiladzie, strój to dres klubowy,ortalion
                                                                        SERDECZNIE ZAPRASZAMY!