Lokalne derby w Gębicach!

Czas na pojedynek z odwiecznym rywalem! Mowa oczywiście o Noteci Gębice. To właśnie z nimi zagramy w XII kolejce ligi okręgowej. Starcie to, od zawsze określane jest mianem meczu 'ryzyka'. Nie tylko dlatego, że piłkarze obu drużyn prowadzą zażarte pojedynki, ale i pomiędzy kibicami dochodzi do wzajemnych kontrowersji. W tamtym sezonie drużyny podzieliły się punktami. Pierwszy mecz wygrała drużyna z Barcina, strzelając trzy bramki i tracąc jedną (3:1), do siatki trafiali wtedy 2x Radek Mróz i niegrający już Sebastian Skurzyński. Natomiast po drugiej stronie, honorowe trafienie zdobył Marcin Jankowiak. W drugim meczu pojedynek był wyrównany, jednak nie potrafiliśmy tego udowodnić i na rzecz Noteci straciliśmy dwie bramki,a co za tym idzie i trzy punkty.Do bramki trafili wtedy Krystian Łuczak oraz Piotr Pacia.
Mecz wystartuje o godzinie 13:00, a sędziować to spotkanie będą Łukasz Damski (Tryszczyn),Tomasz Szubiński i Sebastian Borkowski (Bydgoszcz). Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Gębicach! Jak będzie tym razem? Kto zdobędzie trzy punkty, a kto obejdzie się smakiem? Zweryfikuje boisko!