GŁOS TRENERA

Oto co powiedział trener Dębu Rafał Krygier po sobotniej porażce ze Spartą Janowiec Wielkopolski:

Ciężko pogodzić się z porażką w tak kiepskim stylu. W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Chociaż nie graliśmy dobrze stworzyliśmy 2 sytuacje stuprocentowe, które powinniśmy wykorzystać. Po przerwie po stracie przypadkowego gola, gdzie zabrakło asekuracji przestaliśmy w ogóle grać. Zabrakło zaangażowania, mecz można przegrać będąc słabszym piłkarsko ale ambicji nie może brakować, nam większości jej brakowało. Było mało ruchu do piłki, aktywności w rozegraniu akcji offensywnych, dlatego graliśmy dłuższą piłką co pasowało Sparcie, która wygrywała górne pojedynki i wyprowadzała kontry z których stwarzała zagrożenia i zasłużenie wygrała. Nerwy moich zawodników w 93min i niepotrzebne kartki to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie, nie powinno się zdarzyć, bardzo osłabia zespół przed następnymi meczami.