WYJAZD DO BARUCHOWA!

W majówkę przyszło nam odbyć najdłuższy wyjazd w sezonie. Mowa oczywiście o Baruchowie, gdzie swe mecze rozgrywa miejscowy GKS. Dębiarze jadą na wyjazd po dwóch porażkach i na pewno będą chcieli się przełamać. Z pewnością gospodarze również są głodni wygranej, bowiem przegrali wszystkie dotychczasowe mecze na wiosnę. Jeśli  jednak przyjrzymy się bliżej widać, że większość z tych porażek była minimalna. Nasza drużyna w sobotnim pojedynku osłabiona będzie brakiem pauzujących za kartki Jarosława Plewy oraz Jakuba Jankowskiego. Wracają natomiast inni "kartkowicze" - Radosław Mróz oraz Łukasz Kaśków. W rundzie jesiennej nasz zespół na własnym boisku wyraźnie uległ GKS-owi 2:0. Mamy nadzieję, że nasi piłkarze wykażą się dużą wolą walki i przywiozą z dalekiego Baruchowa punkty!

Sędziami w tym spotkaniu będą:

Mariusz Stypczyński (Żnin)
Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Michał Pokorski (Pińsko)

Juniorzy starsi w ten weekend jadą do Torunia, na mecz z Włókniarzem. Początek spotkania w niedzielę o godz. 12:00.

Trampkarze natomiast w sobotę o godz. 14:00 w Łabiszynie zmierzą sie z Notecią