Zapowiedź: Dąb Barcin - Gopło Kruszwica

XIX kolejka piątej ligi już jutro! Tym razem przeciwnikiem barcinian będzie vice lider – Gopło Kruszwica. Podbudowani rywale, którzy ostatni mecz wygrali, aż 5-0 z Mienią Lipno, z pewnością będą chcieli wywieźć pełną pulę punktów z naszego terenu. Dąb Barcin także podniósł swoje morale wygrywając z LTP Lubanie 1-0. Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn, odbyło się 29.08, wówczas otrzymaliśmy sowite lanie, tracąc sześć bramek (6:0) – po raz kolejny mamy, więc okazję do rewanżu. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Sędzią głównym został wybrany Pan Rafał Kosek z Bydgoszczy, a jego pomocnikami Mirosław Oparczyk z Zamościa i Radosław Orzechowski z Bydgoszczy. Pewne jest też to, że w spotkaniu z Gopłem nie zagra Jarosław Plewa, gdyż w meczu z Lubaniem zobaczył żółtą kartkę, która wyeliminowała go z udziału w tym meczu.