Walczymy o puchary czyli turnieje halowe!

Nadszedł czas na nasze coroczne turnieje!

W dniach 28-29 stycznia 2017 roku  Dąb Barcin wraz z Barcińskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaplanował turnieje piłkarskie. W sobotnie przedpołudnie zmagania zaczną juniorzy młodsi, którzy w mocno obsadzonym IX Memoriale Edwarda Tokarskiego powalczą o jak najwyższą lokatę. W niedzielę zaś w XXIII Turnieju o Puchar Burmistrza Barcina powalczą seniorzy. Obsada tego turnieju gwarantuje emocję w każdym meczu. Pucharu sprzed roku bronić będą Dębiarze i mamy nadzieję, że w tym roku będziemy mięli powody do radości. W obu turniejach trzy pierwsze miejsca otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Po zakończonych zmaganiach na statuetkę oraz nagrodę rzeczową będzie mógł liczyć  najlepszy strzelec oraz najlepszy bramkarz(wybrany w głosowaniu trenerów).

Odpowiednio:
28.01.2017r. IX Memoriał Edwarda Tokarskiego w kategorii juniorów młodszych.
Początek godz. 9:00
Obsada: Dąb Barcin, Notecianka Pakość I, Notecianka Pakość II, Gwiazda Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław oraz Fala Świekatowo

Sędzią tego memoriału będzie Norbert Jakubowski.
Pierwszy mecz o godz. 9:00 Notecianka I - Notecianka II, pozostałe mecze zgodnie z losowaniem przed memoriałem.

29.01.2017r. XXIII Turniej o Puchar Burmistrza Barcina w kategorii seniorów.
Początek godz. 9:00
Obsada: Dąb Barcin I, Dąb Barcin II, Zagłębie Piechcin, Burza Nowa Wieś Wielka, Noteć Łabiszyn, Zootechnik Kołuda Wielka

Sędziami tego turnieju będą Mirosław Oparczyk oraz Sławomir Wieniecki.

Pierwszy mecz o godz. 9:00 Dąb I - Dąb II, pozostałe mecze zgodnie z losowaniem przed turniejem.

System turniejów: każdy z każdym.

Turnieje odbędą się na Hali Widowiskowo Sportowej w Barcinie. Serdecznie zapraszamy!