SPARTA JANOWIEC W PARKU LEŚNYM!

Po ubiegłotygodniowej porażce Dębiarzy i wygranej drużyn znajdujących się w tabeli za nami okazało się, że ścisk drużyn walczących o utrzymanie jest jeszcze większy. Między szóstym Brzysko-rolem a czternastymi Kujawami Markowice są tylko 4 punkty różnicy. Nasi najbliżsi rywale Sparta Janowiec Wielkopolski mają dwa punkty więcej od nas i z 28 punktami na koncie po 21 kolejkach plasują się na 11 pozycji - dlatego bardzo istotne będą mecze pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Nasz zespół wystąpi w tym spotkaniu bez pauzujących za kartki Radka Mroza i Łukasza Kaśków. Do składu powinien powrócić Filip Czerwiński, który ostatnio narzekał na kontuzję pachwin. Niestety przedłuża się rekonwalescencja Mirona Przybyłowicza. W tej sytuacji trener Rafał Krygier wobec bardzo wąskiej kadry ma duży ból głowy. Być może szanse od początku spotkania dostanie kolejny junior? W meczu rozegranym jesienią w Janowcu zwyciężyli gospodarze 2:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Mariusz Napierała. Mecz ten był z tych jesiennych, w których byliśmy zespołem przeważającym, stwarzającym więcej sytuacji, ale niestety przegranym. Być może brakowało po prostu szczęścia. Jak będzie tym razem? Początek spotkania w sobotę o godz. 17:00.

Sędziami w tym spotkaniu będą:

Krzysztof Giczela (Jadwiżyn)
Paweł Giczela (Jadwiżyn)
Artur Rózga (Bnin)

Juniorzy starsi w ten weekend mają pauzę. Nie będą jednak próżnować. Udadzą się do Białych Błot. na sparing z rówieśnikami ze Spójni. Trampkarze natomiast w sobotę o godz. 13:00 podejmować będą Szubiniankę Szubin. Rozjemcą tego pojedynku będzie Mariusz Stypczyński (Żnin)