Pokonać Znicz Rojewo

Po wysokim zwycięstwie nad Czarnymi Wierzchosławice przyszła pora na kolejne ligowe zmagania. Tym razem dębiarze ugoszczą na swoim obiekcie Znicz Rojewo.

Przeciwnik zamyka tabelę, jedynie z trzema oczkami na koncie, które zdobył w ostatniej kolejce pokonując niespodziewanie Pałuczankę Żnin 1:0. Tym samym zawodnicy z Rojewa przerwali passę 5 porażek z rzędu.

Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie miało ono miejsce w sezonie 2013/2014, w którym to Dąb awansował z A klasy, do ligi okręgowej. W pierwszym meczu dębiarze pokonali w Parku Leśnym drużynę z Rojewa 2:1, a bramki strzelili wtedy Grzegorz Woźniak i Jarosław Łapiński. W drugim spotkaniu natomiast na wyjeździe wysoko wygrali 0:4.

W tym roku zaplanowany był także sparing, który nie odbył się, gdyż Znicz miał problemy kadrowe.

Pierwszy gwizdek jutrzejszego spotkania, powinniśmy usłyszeć o godzinie 16:00, na stadionie przy ulicy Jakuba Wojciechowskiego 10. Sędziami meczu będą Panowie Daniel Błaszczyk z Wszedzienia, Jacek Przewozik z Pakości oraz Maciej Górczyński z Janikowa.