Po latach z Czarnymi Wierzchosławice

Emocje po niefortunnym meczu z Notecią Gębice opadły. Przyszedł więc czas, by zapowiedzieć kolejne zmaganie naszych piłkarzy. Tym razem dębiarze udadzą się do Wierzchosławic, by tam powalczyć o trzy punkty z miejscową drużyną Czarnych Wierzchosławice.

Ostatni mecz między drużynami został rozegrany bardzo dawno, bo aż w sezonie 2004/05, także w A-klasie grupie II. Oba mecze wygrał Dąb, rozgramiając rywali dwa razy po 5:0.

Klub z Wierzchosławic na swojej stronie przedstawił całą historię meczów z Dębem Barcin, sięgającą sezonu 1999/2000. Można zapoznać się z nią TUTAJ.

Co do jutrzejszego meczu. Start zaplanowany jest na godzinę 15:00. Sędziować będą Panowie Sebastian Szubski i Adam Nakonowski z Kowala, oraz Łukasz Zasada z Włocławka.

Ostatni mecz nasz rywal przegrał wysoko z Pałuczanką Żnin 5:1. Dla przypomnienia Dąb zremisował z Notecią Gębice 3:3.

Można śmiało stwierdzić, że oba zespoły będą chciały się zrehabilitować za swoje poprzednie spotkanie.
                                                               Jak będzie? Przekonamy się już jutro!