O przełamanie z Brzysko-rolem!

Sobota, 9.05.2015 - właśnie na tę godzinę został wyznaczony mecz Dębu Barcin z Brzysko-rolem Brzyskorzystewko. Arcyważny mecz,gdyż Dąb nie wygrał spotkania, od trzech kolejek.
Jak prezentuje się przeciwnik?
Obecnie drużyna z Brzyskorzystewka plasuje się na dziesiątym miejscu, czyli trzy pozycje wyżej od barcinian. Liczba oczek to 30, a więc 4 punkty więcej. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 2-1 i był rozgrywany na ich terenie. Bramkę dla Dębu strzelił nieobecny już Leszek Wisz. Natomiast dla Brzysko-rolu Łukasz Janicki i Łukasz Siatka, ten pierwszy otrzymał też czerwoną kartkę, za niesportowe zachowanie.
Do naszej drużyny dołączą nieobecni w ostatnim spotkaniu Jakub Jankowski i Jarosław Plewa, pauza wymuszona kartkami. W tym tygodniu trenował już Miron Przybyłowicz. Czy Dąb przełamie złą passę?  Wszystko okaże się po 90, start meczu o godzinie 17:00, w Parku Leśnym.

Sędziować będą:

Maciej Lanckowski (Toruń)
Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Paweł Polikowski (Chełmża)

Przed meczem seniorów o godz. 13:00 trampkarze prowadzeni przez Jacka Jordanowskiego podejmować będą KS Brzozę. Jak na razie w trzech dotychczasowych meczach jego podopieczni zdobyli 7 punktów. Mamy nadzieję, że w sobotę powiększą swój dorobek punktowy. Natomiast w niedzielę rundę rewanżową grupy spadkowej ligi wojewódzkiej rozpoczną juniorzy starsi. Po sromotnej porażce z Włókniarzem Toruń tym razem o punkty walczyć będą w Świekatowie z miejscową Falą. Początek meczu o godz. 16:00.