Łukasz Kaśków kontuzjowany!

Sobotnią wygraną nasz zespół okupił kontuzją grającego z numerem 4 Łukasza Kaśków. Jeszcze w pierwszej połowie około 20 minuty spotkania zderzył się we własnym polu karnym z kolegą z drużyny Dawidem Smętkiem. Po opatrzeniu przez ratownika medycznego Jacka Maciąga wrócił na plac gry i został na nim do końca spotkania. Po meczu Łukasz udał się do Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Jana Biziela w Bydgoszczy, gdzie wykonano tomografię komputerową głowy oraz szereg innych badań, które wykazały złamanie dolnej ściany oczodołu prawego. Jeśli zabieg chirurgiczny nie będzie konieczny to lekarz określił czas przerwy w grze na około 4 tygodnie. To kolejna kontuzja w tym sezonie. W meczu sparingowym z Burzą Nowa Wieś Wielka urazu kolana doznał Arkadiusz Ostrowski. Pierwsze konsultacje i badania USG wykazały uraz więzadła pobocznego, jednak obrzęk nie pozwolił na jednoznaczne stwierdzenie rozmiaru kontuzji. W środę Arek odbędzie kolejną wizytę u ortopedy i być może wtedy będziemy mogli powiedzieć przybliżona datę powrotu Arka na boisko. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu do treningów z zespołem powrócą Adam Sobierjaski oraz Jakub Trześniewski, którzy w ubiegłym tygodniu trenowali indywidualnie.

Wszystkim kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko!