GŁOS TRENERA
Oto co powiedział trener Dębu Rafał Krygier po sobotnim zwycięstwie z Sadownikiem Waganiec:
W tygodniu poprzedzający mecz z Sadownikiem straciliśmy następnego podstawowego zawodnika. Będący w dobrej formie Leszek Wisz wyjechał do pracy za granicę. W jego miejsce postanowiłem wystawić Napierałę, który na treningach przygotowywał się do tej roli i zaliczył w meczu asystę. Pewnie pokonaliśmy vice lidera po bardzo ciekawym meczu, więc jestem bardzo zadowolony i cieszę się z postawy mojego zespołu. Strzeliliśmy ładne gole po wypracowanych akcjach. Cały zespół zasłużył na pochwałę, kilka akcji, zagrań w tym meczu było na najwyższym poziomie. Mieliśmy chwilę słabości na początku 2 połowy, gdzie goście strzelili szybko gola i zdecydowanie zaatakowali spychając nas do głębokiej defensywy, ale przetrwaliśmy to, a w końcówce meczu po dwóch ładnych asystach Plewy strzeliliśmy bramki które zdecydowały o naszym wysokim i zasłużonym zwycięstwie. Za tydzień mecz dwóch niepokonanych wiosną zespołów. Myślę, że kibice obejrzą ciekawe zawody.