Garść informacji o nowym sezonie!

Zarząd LKS Dąb Barcin informuję, że w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 wprowadzone zostaną bilety w cenie 5 zł. Zwolnione z opłat są kobiety oraz młodzież do 16 roku życia za okazaniem legitymacji. Wpływ z biletów przeznaczony zostanie na rozwój drużyny seniorów naszego klubu. Kasa biletowa usytuowana jest na szczycie budynku stadionu a brama wejściowa (od strony bloku na ul. Pakoskiej 26) będzie otwierana pół godziny przed meczem.

Komentarz do okresu przygotowawczego: Po zakończonym poprzednim sezonie Zarząd Dębu Barcin postanowił zakończyć współpracę z dotychczasowym trenerem Rafałem Krygierem. Postanowiliśmy, że jego miejsce zajmie Sławomir Kardasz z Bydgoszczy. Już na początku lipca obraliśmy koncepcję budowania zespołu na lokalnych zawodnikach - niektórzy przestali grać jak sami twierdzili z uwagi na obecność trenera Krygiera. Niestety wielu zawodników (Bartosz Sarnowski, Wiktor Różański, Marcin Grochowski) mimo deklaracji powrotów i wznowienia treningów tego nie zrobiło. Ponadto Mariusz Napierała wybrał ofertę Zagłębia Piechcin, Piotr Kowalski w ostatniej chwili przeniósł się do Noteci Łabiszyn a Tomasz Szpechciński będzie kontynuował grę w nowo powstałym KS Brzyskorzystewko. Niestety okres letni przygotowawczy jest bardzo krótki i wobec powyższych wyborów w/w zawodników, którzy jeszcze na początku lipca deklarowali grę w naszym zespole bardzo mocno skomplikowała nam pracę. Nie załamywaliśmy rąk. Do zespołu wrócili wychowankowie: Filip Czerwiński z Chemika Bydgoszcz, Filip Zieliński z Promienia Szczepanowo, Artur Buzała, który wrócił do zajęć. W tym tygodniu chcemy dopiąć formalności związane z transferem kolejnego wychowanka Bartka Wirbickiego obecnie grającego w Pogonii Mogilno oraz dwóch innych zawodników. Ponadto dalej w zespole grać będą Mikołaj Smoliński i Michał Cybulski, którzy w ubiegłym sezonie byli na wypożyczeniu, a także najbardziej utalentowani juniorzy. Kolejną szansę otrzymał Daniel Janus, ale musi on pokazać na treningach przed trenerem i kolegami z drużyny, że zależy mu na grze w naszym klubie. Zarząd cały czas prowadzi rozmowy z Jarosławem Plewą odnośnie jego gry w tym sezonie. Udało nam się pozyskać w okresie letnim kilku sponsorów co w połączeniu z wpływami z biletów da możliwość wprowadzenia stypendiów dla kadry pierwszego zespołu. Drodzy kibice przychodząc na stadion oglądasz naszych zawodników, swoich sąsiadów, znajomych - prosimy o wyrozumiałość i pozytywne wsparcie!