Dąb podejmie lidera!

Arcyważny i zarazem trudny mecz czeka naszych piłkarzy w najbliższą sobotę o godzinie 17:00. Dąb Barcin będzie gościł na własnym boisku lidera - Unię Janikowo. Unici mają już zapewniony awans do ligi wyżej, co jednak nie będzie im przeszkadzało w chęci zdobycia kompletu oczek. Barcinianie grający z nożem na gardle muszą dać z siebie wszystko i zaskoczyć lidera, jeśli nadal chcą liczyć się z szansą na utrzymanie. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się w 14 kolejce sezonu. Dębiarze ulegli wtedy łatwym 4-0. Jutrzejszy mecz to okazja do odegrania się za ostatnie spotkanie, jak i ukazanie siły i chęci utrzymania się naszych graczy. Sędziami tego pojedynku będą Panowie z Włocławka: Bartłomiej Wiśniewski, Piotr Ciesielski oraz Jacek Kowalewski.
Serdecznie zapraszamy na przedostatnią kolejkę sezonu, a ostatnią rozegraną na stadionie w Barcinie.
                                                          Mamy nadzieje na liczne przybycie!

Jeśli chodzi o młodzież:

Trampkarz rozegra swój mecz w sobotę na stadionie w Barcinie o godzinie 10:00, a przeciwnikiem będzie Wisełka Solec Kujawski,
Junior Młodszy
rozegra swój mecz w niedziele na stadionie w Gniewkowie o godzinie 13:00 ,a przeciwnikiem będzie Unia Gniewkowo.