CEL: START RADZIEJÓW

Do zakończenia ligi pozostał miesiąc, sześć kolejek. Po kilku słabszych meczach nasza pozycja w tabeli nie jest optymalna. Do spokojnego utrzymania się w lidze brakuje nam jeszcze około 8-9 punktów. Nie możemy patrzeć, że jedziemy na teoretycznie ciężki teren do Radziejowa. Start walczy o miejsce premiowane awansem do IV ligi, ale my w sobotnie popołudnie musimy pokazać, że zależy nam na utrzymaniu dla Barcina "okręgówki". Niestety trener Krygier ponownie nie będzie mógł skorzystać z wszystkich zawodników i optymalnie ustawić zespół. Za ósmą żółtą kartę pauzuje Arkadiusz Ostrowski a sprawy osobiste zatrzymają Wiktora Różańskiego. Jesienią w Parku Leśnym dostaliśmy srogą lekcje przegrywając 4:0. Piłkarze z pewnością będą chcieli się zrehabilitować za tamten mecz oraz przerwać serię 4 meczów bez wygranej. Czego oczekujemy od naszych piłkarzy? Przywiezienia punktów, najlepiej trzech. Aby to zrobić trzeba dać z siebie w tym przypadku 120 procent. Zaangażowanie na tym poziomie to podstawa. A wiec Dębiarze do boju! Nie odstawiajcie nóg! Celności i dokładności!

Sędziować w tym spotkaniu będą:

Mariusz Stypczyński (Żnin)
Michał Pokorski (Pińsko)
Patryk Sławski (Grochowiska Księże)

Jeśli chodzi o drużyny młodzieżowe to w piątek trampkarze udali się  do Pakości. Mecz z Notecianką zakończył się minimalną porażką 2:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Radosław Wisz. W niedzielę w Parku Leśnym juniorzy starsi podejmować będą Budowlanych Bydgoszcz. Początek spotkania o godz. 11:00.