Blamaż w Kruszwicy, sześć bramek gospodarzy...

Dąb Barcin w wyjazdowym meczu z Gopłem Kruszwica ,stracił aż sześć bramek! Passa porażek trwa. Drużyna z Barcina nie zdobyła punktu w trzech ostatnich meczach i stracila 13 bramek... Piekło rozpoczął Mateusz Ruta, który dał prowadzenie gospodarzom już w 17'. Kolejną bramkę dołożył w 30' i było już dwa-zero. Sześć minut później do siatki trafił Mateusz Włoch. Na przerwę dębiarze schodzili ze stratą trzech bramek. Po kwadransie odpoczynku wcale nie było lepiej. 66' druga bramka Włocha, później w 82' bramkę na dobicie trafił Kozłowski. Kropkę nad i postawił w 90' Mateusz Losik i ustalił wynik spotkania na 6-0... Był to strzelecki popis Gopła Kruszwicy. Możemy mieć tylko nadzieje, że nasi gracze wyciągną wnioski z dotychczasowych porażek i przerwą tę passę bez wygranej...