Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pałuczanka Żnin
0:5
Mikrus-Gesal Szadłowice
Victoria Kołaczkowo
1:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Znicz Rojewo
3:1
Zagłębie Piechcin
Spójnia Białe Błota
2:6
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:3
Piast Kołodziejewo
Noteć Gębice
7:1
Dąb Bąkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
1:3
Spójnia Białe Błota
Zootechnik Kołuda Wielka
1:6
Dąb Bąkowo
Pałuczanka Żnin
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Mikrus-Gesal Szadłowice
1:3
Noteć Gębice
Zagłębie Piechcin
1:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Piast Kołodziejewo
4:2
Znicz Rojewo
Dąb Barcin
3:1
Victoria Kołaczkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
2:2
Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo
0:0
Pałuczanka Żnin
Dąb Bąkowo
3:2
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:5
Mikrus-Gesal Szadłowice
Victoria Kołaczkowo
1:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:0
Piast Kołodziejewo
Noteć Gębice
4:1
Zootechnik Kołuda Wielka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Nowa Wieś Wielka
1:2
Dąb Bąkowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:1
Znicz Rojewo
Pałuczanka Żnin
2:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Piast Kołodziejewo
4:2
Spójnia Białe Błota
Dąb Barcin
3:0
Noteć Gębice
Zagłębie Piechcin
1:1
Victoria Kołaczkowo
Mikrus-Gesal Szadłowice
10:4
Zootechnik Kołuda Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
2:1
Pałuczanka Żnin
Victoria Kołaczkowo
4:2
Piast Kołodziejewo
Znicz Rojewo
3:3
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Bąkowo
3:2
Zagłębie Piechcin
Zootechnik Kołuda Wielka
3:3
Dąb Barcin
Noteć Gębice
1:3
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:5
Spójnia Białe Błota
Pałuczanka Żnin
2:0
Victoria Kołaczkowo
Znicz Rojewo
1:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Piast Kołodziejewo
2:4
Dąb Bąkowo
Mikrus-Gesal Szadłowice
2:5
Dąb Barcin
Burza Nowa Wieś Wielka
2:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin
0:0
Noteć Gębice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Bąkowo
1:4
Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka
2:3
Zagłębie Piechcin
Victoria Kołaczkowo
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin
3:0
Burza Nowa Wieś Wielka
Noteć Gębice
5:3
Piast Kołodziejewo
Spójnia Białe Błota
2:2
Znicz Rojewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:8
Mikrus-Gesal Szadłowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:4
Dąb Bąkowo
Znicz Rojewo
2:2
Victoria Kołaczkowo
Pałuczanka Żnin
2:2
Noteć Gębice
Piast Kołodziejewo
3:2
Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin
0:3
Dąb Barcin
Mikrus-Gesal Szadłowice
3:4
Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Spójnia Białe Błota
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
2:3
Mikrus-Gesal Szadłowice
Dąb Bąkowo
4:1
Znicz Rojewo
Dąb Barcin
1:2
Piast Kołodziejewo
Zootechnik Kołuda Wielka
1:1
Pałuczanka Żnin
Burza Nowa Wieś Wielka
3:0
Zagłębie Piechcin
Victoria Kołaczkowo
1:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Gębice
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
2:2
Victoria Kołaczkowo
Piast Kołodziejewo
1:2
Burza Nowa Wieś Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski
5:3
Zootechnik Kołuda Wielka
Pałuczanka Żnin
0:5
Dąb Barcin
Mikrus-Gesal Szadłowice
4:2
Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo
1:1
Noteć Gębice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0:3
Dąb Bąkowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
7:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Bąkowo
3:1
Spójnia Białe Błota
Zootechnik Kołuda Wielka
1:4
Znicz Rojewo
Victoria Kołaczkowo
1:3
Mikrus-Gesal Szadłowice
Noteć Gębice
4:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Burza Nowa Wieś Wielka
2:5
Pałuczanka Żnin
Zagłębie Piechcin
1:2
Piast Kołodziejewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Białe Błota
1:0
Noteć Gębice
Pałuczanka Żnin
1:0
Zagłębie Piechcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:1
Burza Nowa Wieś Wielka
Victoria Kołaczkowo
2:3
Dąb Bąkowo
Mikrus-Gesal Szadłowice
3:1
Piast Kołodziejewo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:0
Zootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo
0:2
Dąb Barcin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Piechcin
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin
3:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Dąb Bąkowo
4:1
Mikrus-Gesal Szadłowice
Piast Kołodziejewo
5:3
Pałuczanka Żnin
Noteć Gębice
4:1
Victoria Kołaczkowo
Zootechnik Kołuda Wielka
1:6
Spójnia Białe Błota
Burza Nowa Wieś Wielka
3:2
Znicz Rojewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości