Walka o utrzymanie trwa - jak poradzimy sobie z Piotrkowem Kujawskim?

Po wygranej z Notecią Gębice, Dąb Barcin nadal pozostaje w walce o utrzymanie się w lidze okręgowej. Aktualnie z dorobkiem 30 punktów, wyprzedzamy naszego kolejnego przeciwnika, który plasuje się tuż za nami. Mowa oczywiście o drużynie z Piotrkowa Kujawskiego. Zjednoczeni po łomocie, który otrzymali od piłkarzy z Lubania (5:1) zapewne będą jeszcze bardziej zmotywowani i głodni zwycięstwa.
Jeśli chodzi o ostatni mecz pomiędzy zainteresowanymi drużynami, to rozegrany został 31 października o godzinie 14:00, a padł wynik 3:1 dla barcinian. Dwie bramki trafił wtedy Jarosław Plewa, a wynik na 3:1 ustalił Emma Kalangi. Do końca ligi pozostały bowiem tylko trzy kolejki, a więc każdy punkt będzie na wagę złota! Sędziować mecz będą panowie z Bydgoszczy: Marcin Nowakowski, Tomasz Szubiński i Jan Wilczewski. Mecz rozegrany zostanie w niedziele o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Kaliskiej 61 w Piotrkowie Kujawskim.

Jeśli chodzi o młodzież:
Trampkarz
rozegra swój mecz w sobotę na stadionie w Barcinie o godzinie 10:00, a przeciwnikiem będzie KS Brzoza.
Junior Młodszy w tej kolejce pauzuje