Transfer deadline! Czyli Lewczuk w Bordeaux, Czerwiński w Legii ... Czaplewski w Dębie !

31 sierpnia to w światku piłkarskim ostatni dzień w czasie którego kluby mogę przeprowadzać między sobą transfery gotówkowe i posilać swoją kadrę na pierwszą połowę sezonu. Od północy do końca roku przeprowadzanie takich transferów będzie zablokowane. Do wzięcia będą jeszcze jedynie zawodnicy z kartą na ręku. To takie małe przypomnienie definicji "Transfer deadline" :-). Właśnie w ostatni dzień wakacji nowego wzmocnienia dokonał również zarząd naszego zespołu ! Do kadry "Czerwono-zielonej" drużyny dołącza oficjalnie Bartłomiej Czaplewski ! Ten 30 letni zawodnik ostatnio reprezentował barwy Piasta Złotniki Kujawskie, jego nominalną pozycją na boisku jest pomoc i w głównej mierze powierzone mu będą zadania ofensywne. Bartka serdecznie witamy w zespole z Barcina i życzymy sezonu życia w naszych barwach ! Cieszymy się że kadrę zasili kolejny zawodnik mogący pochwalić się dużym doświadczeniem i ograniem w wyższych ligach (m.in. gra na III - ligowych murawach w koszulce "Pogoni" Mogilno). Jak widać Dębiarze również nie próżnowali w ostatni dzień letniego mercato!