Sparing: Dąb Barcin - KS Łochowo/AF Brzoza 0:6 (0:2)

W piątym meczu kontrolnym zawodnicy Dębu Barcin po słabym meczu przegrali z KS Łochowo 0:6 (0:6). Nasi zawodnicy w każdym aspekcie ustępowali rywalom. Widoczny był efekt ciężkich treningów, brak świeżości a także kilku podstawowych zawodników, co jednak nie usprawiedliwia takiego wyniku. Okazję do rehabilitacji podopieczni Waldemara Czarneckiego będą mieli w najbliższą środę o godz. 18:00 a przeciwnikiem czerwono-zielonych będą IV-ligowe Orlęta Aleksandrów Kujawski. Będzie to teoretycznie najmocniejszy sparingpartner w okresie przygotowawczym.

Skład: Cieniak Robert, Kaśków Łukasz, Węgliński Michał, Czerwiński Filip, Dreżewski Bartłomiej, Wisz Radosław, Ostrowski Mateusz, Plewa Jarosław, Mróz Radosław, Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 2
Rezerwa: Cybulski Michał, Jankowski Jakub, Trześniewski Jakub, Wachowski Konrad, Sulecki Radosław.