RAT-BUD W 2017 ROKU Z DĘBEM!

Miło nam poinformować, że firma pana Macieja Ratajczaka RAT-BUD w kolejnym roku będzie wspierała barcińską piłkę nożną. Jak powiedział właściciel firmy: Chciałbym, aby w kolejnym roku udało się stworzyć drużynę, która swą grą i wynikami będzie cieszyła kibiców. Zachęcam innych do włączenia się w budowę piłki w Barcinie.
Prezes LKS-u Marcin Kaśków dodał: Dziękujemy panu Maciejowi za pomoc w kolejnym roku. Mam nadzieję, że systematycznie będzie zwiększać się liczba sponsorów. Mamy do zaoferowania m.in. miejsce reklamowe na nowym stadionie, parking strzeżony w czasie meczu, karnet na mecz a także bufet w postaci ciepłych czy zimnych napojów w przerwie meczu. Jesteśmy również otwarci na różne propozycje.