PRZEKAŻ 1% NA DĄB BARCIN!

Zarząd LKS Dąb Barcin zachęca do przekazania jednego procenta podatku na nasz klub. Należy tylko w zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce w punkcie H: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP), wpisać poprawny numer KRS: 0000197334, dane naszego klubu: LKS Dąb Barcin, Barcin Wieś 106, 88-190 Barcin oraz w polu 126 konieczne jest wpisanie kwoty. Aby zobaczyć jak poprawnie wypełnić rozliczenie kliknij w Link. Jest to możliwe, gdyż zarząd klubu podpisał umowę z organizacja pożytku publicznego -Fundacją Partnerstwo z Warszawy. Pieniądze przekazane w ten sposób pozwolą wspomóc realizację naszych ambitnych planów wobec zawodników grających w naszym klubie.

Razem jesteśmy w stanie stworzyć naszym podopiecznym dobre warunki do rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności.