Na remis w Ciechocinku.

Piłkarze Dębu Barcin swój wyjazdowy mecz rozegrali na boisku Zdroju Ciechocinka. Pierwsze 20' było pod dyktando barcinian, jednak z upływem czasu mecz stawał się coraz bardziej wyrównany. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, zero bramek, mało emocji - gra toczyła się w większości w środku boisku.
Druga połowa przyniosła kilka dobrych akcji obu zespołów, lecz piłka nie wpadła po żadnej stronie. Wynik bezbramkowy, mecz zakończył się podziałem punktów, nie krzywdząc żadnej z drużyn.

Skład:

Cieniak Robert, Kaśków Łukasz, Krygier Rafał, Czerwiński Filip, Napierała Mariusz, Wisz Leszek, Plewa Jarosław, Banaszak Patryk(70' Różański Wiktor), Ostrowski Arkadiusz, Kranz Mateusz(85' Śledzik Bartosz), Mróz Radosław
Niewykorzystani rezerwowi: Buzała Artur, Kowalski Igor

Żółte kartki: Ostrowski Arkadiusz