GŁOS TRENERA
Oto co powiedział trener Dębu Rafał Krygier po sobotnim zwycięstwie w Piotrkowie Kujawskim:
Na trudnym terenie w Piotrkowie zagraliśmy dobry mecz i zasłużenie wygraliśmy. W pierwszej połowie strzeliliśmy szybko bramkę po ładnej akcji Ostrowskiego i Wisza, kontrolowaliśmy mecz. Mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku, lecz byliśmy niedokładni w wykończeniu lub dobrze bronił bramkarz Zjednoczonych. W końcówce 1 połowy gospodarze przycisnęli i po stałych fragmentach gry mogli pokusić się o wyrównanie, ale na posterunku był Cieniak. W 2 połowie zagraliśmy konsekwentnie i bezpiecznie w defensywie, a po jednej z kilku akcji podwyższyliśmy wynik po dokładnej dobitce Mroza. Pomimo problemów kadrowych zdobyliśmy 3 punkty na trudnym terenie oraz nie straciliśmy bramki. Mój zespół był bardzo zaangażowany w grę, jestem z tego bardzo zadowolony. To już za Nami. W następnej kolejce przyjeżdża do nas zespół, który walczy o awans do 4 ligi i od wtorku zaczniemy się przygotowywać pod ten mecz by w sobotę powalczyć skutecznie o pełną pulę.