Derbowy Sparing!

Już jutro zmierzą się ze sobą odwieczni rywale! Mowa oczywiście o sparingu Dębu Barcin z Zagłębiem Piechcin. Będzie to pierwsze starcie tych ekip na nowym stadionie dębiarzy. Zapraszamy serdecznie całe rodziny na trybuny barcińskiego stadionu przy ulicy Jakuba Wojciechowskiego. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

Przyjrzyjmy się teraz statystykom przygotowań obu drużyn.

Zaczynając od gospodarzy.
Rozegrali oni 8 gier kontrolnych. W pierwszym z nich wygrali 4:1 z Akademią Futbolu Brzoza. Z Piastem Złotniki Kujawskie padł wynik remisowy 4:4. Jako trzeci przeciwnik na barcińskim stadionie zameldował się Sokół Damasławek i wyjechał ze straconymi czterema bramkami (4:0 dla Dębu). Zwyciężyli również 5:1 z juniorami starszymi Spójni Białe BłotaDębiarze doznali porażki z Unią Janikowo 1:4 oraz z KS Łochowo, aż 0:6. Następnie zremisowali 4:4 z Burzą z Nowej Wsi Wielkiej i roznieśli Cukrownika Tłuczno 8:2.

Zagłębie Piechcin rozegrał 4 sparingi. Pierwszy z nich zremisował 3:3 z LZS Jadowniki, natomiast drugi wygrał 4:1 z tym samym rywalem. W trzecim meczu kontrolnym zawodnicy z Piechcina ulegli 1:4 Sparcie z Janowca Wielkopolskiego. Ostatnim rozegranym spotkaniem w okresie przygotowawczym była Pałuczanka Żnin, w którym triumfowało Zagłębie zwyciężając 4:3.

Nie będzie to jednak pierwszy mecz przeciwko Zagłębiu Piechcin w tym roku, mierzyliśmy się z nimi w turnieju halowym o Puchar Burmistrza Barcina. W tym spotkaniu zawodnicy z Piechcina musieli uznać wyższość zawodników z Barcina. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Jak będzie jutro? Zapraszamy serdecznie na stadion o godzinie 14:00!

Pamiętajmy jednak o tym, że jest to mecz SPARINGOWY. Ważne jest tutaj sprawdzenie umiejętności poszczególnych zawodników, zgrania i techniki, a przede wszystkim przygotowanie do sezonu!