Co przyniesie mecz z liderem?

Po ośmiu porażkach z rzędu, na próżno szukać optymizmu w szeregach drużyny Dębu, ale i u kibiców i sympatyków. W ramach 9 kolejki zmagań piątoligowców, drużyna z Barcina podejmie lidera - Kujawiaka Kowal. Kujawiak po 7 rozegranych spotkaniach i jednej pauzie ma w swoim dorobku 19 punktów - 6 zwycięstw i 1 remis. Ostatnie dwa mecze z zeszłego sezonu były na korzyść Kujawiaka. Pierwszy z nich w 9 kolejce, zakończył się wynikiem 1:2 - wszystkie bramki strzelali zawodnicy Kowala, natomiast drugi z nich 2:3 - za sprawą Mroza i Plewy. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu Dąb prowadził już 2:0. Jak ocenić szanse w dzisiejszym meczu? Jak wcześniej wspomniałam, optymizmu i pewności siebie brakuje. Wspaniałym motywatorem byłby komplet punktów z liderem, ale czy jest o czym marzyć? Mamy nadzieję, że piłkarze mimo złego fatum pokażą siłę i wolę walki. Sędziami dzisiejszego meczu będą Panowie Jarosław Klein (Bydgoszcz), Maciej Gebler (Bydgoszcz) i Aleksander Nowicki (Solec Kujawski). Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie w Barcinie. Mamy nadzieje na liczne przybycie!