Brzysko-rol wycofany, Dąb utrzymany!

Brzysko-rol Brzyskorzystewko od jakiegoś czasu przymierzał się do wycofania zespołu z klasy okręgowej , dziś działacze klubu podjęli ostateczną decyzję.
Zespół ten zakończył zmagania ligowe na szóstej pozycji, co nie do końca satysfakcjonowało zarządzających prezesów klubu. Nadchodzący sezon byłby już dziesiątym z rzędu, w którym Brzysko-rol grałby na tym poziomie. Głównie dlatego w Brzyskorzystewku brany był pod uwagę wariant wycofania drużyny z rozgrywek seniorów. Odbyły się dwa spotkania 6.07 i dzisiejsze (14.07) , na którym decyzja wycofania drużyny została potwierdzona. Pod koniec czerwca z prowadzenia drużyny po dwóch latach pracy zrezygnował także Stanisław Bembnista.
Dla Dębu Barcin to znakomita wiadomość. Oficjalnie drużyna z Barcina od nowego sezonu będzie nadal występować w V lidze. Nie wiadomo jednak, kto zostanie trenerem czerwono-zielonych. Rozmowy cały czas trwają. Cieszyć się jednak możemy już dziś, bowiem szczęście było po naszej stronie.
Dodatkową informacją jest to, że Dąb Barcin zakończył umowę z firmą Kapral-Car i powraca do swojej nazwy 'LKS Dąb Barcin'

do tematu powrócimy