Blisko wygranej z Łokietkiem.

Miał być to trudny mecz, lider piątej ligi przyjechał na boisku Dębu Barcin i sensacyjnie podzielił się punktami!
Na początku meczu nie rysowała sie przewaga żadnego zespołu, jednakże w 13' to Dąb niespodziewanie objął prowadzenie. Piękny strzał z pola karnego oddał Jakub Trześniewski i piłka zupełnie zaskoczyła bramkarza Łokietka. Od 13' było 1-0. Jednakże, czego mogliśmy się spodziewać od lidera. Drużyna z Brześcia nie zamierzała łatwo sprzedać skóry! w 25' było blisko wyrównania, na posterunku stał jednak Cieniak i sprawnie wypiąstkował piłkę na rzut rożny. Minutę później nie miał już szans,akcja dwójkowa zawodników Łokietka i mogliśmy ogladać bezradnosć naszej drużyny. Okazji nie brakowało w 36' blisko zdobycia prowadzenia był Radosław Mróz. Później w 41' kolejny popis Kuby Trzesniewskiego, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Nastała 42', a wraz z nią kontratak Łokietka. Zawodnik przeciwników dosłownie wjeżdza z piłka do bramki a cała drużyna mogła cieszyć się z prowadzenia. My odpowiedzieliśmy słabym rzutem wolnym, wykonanym przez Plewę - znacznie nad bramką. Do przerwy musieliśmy uznać wyższosć Łokietka i zejść ze spuszczoną głową. Po przerwie wznowiliśmy bój. Opłacało się, tworzyliśmy akcję , stosowaliśmy pressing i w 70' z rzutu rożnego piłkę w piękny sposób zawinął Arek Ostrowski. Dąb wyrównał, a na tablicy widniało 2-2. Obie druzyny atakowały, lecz do końcowego gwizdka żadnej nie udało się wyjsć na prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2, a my mogliśmy cieszyć się z bardzo cennego jednego punktu.

Bramki: Trześniewski Jakub, Ostrowski Arkadiusz
Żółte Kartki: Kaśków Łukasz 2
Czerwona kartka: Kaśków Łukasz