Z Victorią Smólnik o trzy punkty!

Nadszedł upragniony czas wznowienia rozgrywek piłkarskich! Długa przerwa dobiegła końca. Zawodnicy ligi okręgowej już w ten weekend rozegrają swoje pierwsze spotkania i nimi zaczną rywalizacje o pozycję w tabeli. Możemy być pewni, że nie zabraknie emocji ani zaciętych pojedynków.
W siedemnastej kolejce Dąb Barcin będzie podejmował Victorię Smólnik, na jej terenie.
Mecz rozpocznie się w sobotę (19.03) o godzinie 15:00.
Przypomnijmy jak wyglądało ostatnie spotkanie tych drużyn. Mecz drugiej kolejki rozegraliśmy 15 sierpnia o godzinie 17:00, w Parku Leśnym. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 2-1. Bramkę dla Dębu strzelił wtedy Radosław Mróz po kapitalnym podaniu Trześniewskiego. Obu zawodników jednak zabraknie w sobotnim spotkaniu, a powodem jest nadmiar żółtych kartek pierwszego i kontuzja drugiego z nich. Wiadomo też, że w Smólniku na pewno nie zagra Kaśków oraz Kuś - gdyż oboje pauzują za czerwone kartki. W składzie nie znajdzie się także Marcin Grochowski, który z powodu spraw osobistych musi opuścić mecz.
Przeciwnicy zajmują aktualnie przedostatnie (15) miejsce, z dorobkiem 11 punktów ( mają ich o 5 mniej, niż Dąb). Arbitrem głównym spotkania będzie Pan Marcin Nowakowski ,a jego asystentami
Tomasz Szubiński i Radosław Orzechowski (wszyscy Bydgoszcz)
Jak widać, Dąb Barcin zagra w dość mocno osłabionym składzie.
Jak poradzi sobie w tej sytuacji? Czy da radę pokonać niżej uplasowanego rywala? Wszystko zweryfikuje boisko!