LTP Lubanie w Wielką Sobotę!

Osiemnasta kolejka ligi okręgowej zostanie rozegrana w Wielką Sobotę. Na barcińskim terenie ugościmy piłkarzy z Lubania. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Jakuba Wojciechowskiego. Sędziować będą Panowie z Bydgoszczy. Arbitrem głównym został wybrany Mariusz Burda ,a jego pomocnikami Tomasz Szubiński oraz Sebastian Borkowski. Sobotni mecz będzie także okazją do rewanżu, bowiem ostatnie spotkanie sowicie przegraliśmy,aż 5-1. Honorową bramkę dla Dębu zdobył wtedy Jarosław Plewa. Dobrą wiadomością jest to, że kadra meczowa po pauzach powiększyła się. Gotowi do gry będą zawodnicy tacy jak Kaśków, Kuś czy Mróz.
                                                              Serdecznie zapraszamy na widowisko!