Druga kolejka z Piastem Kołodziejewo

W drugiej kolejce „A” klasy Dąb Barcin znów zagra w roli gościa. Tym razem czerwono-zieloni wybierają się do drużyny z Kołodziejewa.
Ostatni raz spotkanie między tymi zespołami miało miejsce w zeszłym roku. Był to jednak tylko mecz sparingowy. Piłkarze z Barcina ulegli wtedy 4:3 (1:3), a do siatki trafiali nieobecny już Kamil Kausa, Radosław Mróz i Radosław Wisz. Natomiast jeśli chodzi o zmagania ligowe, miały one miejsce w 2013 roku. Właśnie wtedy Dąb awansował do ligi okręgowej, a mecze rozgrywane były jeszcze w Parku Leśnym :) Jeśli chodzi o wyniki, pierwszy mecz wygraliśmy 2:1, drugi 3:1.

W tym sezonie Piast Kołodziejewo zaliczył już pierwsze zwycięstwo, wygrywając z Mikrusem Szadłowice 3:1. Natomiast Dąb podzielił się punktami z Pałuczanką Żnin (1:1).

Mecz na stadionie w Kołodziejewie rozpocznie się w sobotę (26.08) o godzinie 17:00. Sędziować będą Panowie: Patryk Sławski z Grochowisk Książęcych, Patryk Wódkowski ze Żnina oraz Daniel Błaszczyk z Wszedzienia.

Serdecznie zapraszamy!