Czas na Szubiniankę Szubin!

Po wygranej z Baruchowem(1-2) przyszedł czas na kolejnego przeciwnika, którym będzie Szubinianka Szubin. Goście po odpadnięciu z Pucharu Polski (przez Noteciankę Pakość 1:2) będą chcieli za wszelką cenę odkupić swoje niepowodzenie...
Ostatni mecz między Dębem a Szubinianką rozegraliśmy w ubiegłym sezonie w 16 kolejce... wtedy to Dąb na terenie owego przeciwnika uległ 5-2... dla Dębu strzelali: Jarek Plewa i Mateusz Kranz. Ten drugi po pauzie z powodu kontuzji prawdopodobnie wystąpi już w jutrzejszym meczu. Natomiast pierwszy mecz w ubiegłym sezonie udało nam się zremisować na własnym stadionie 0:0. Jak będzie w sobotę? Przekonasz się o godzinie 16:00 w Parku Leśnym. Zapraszamy!
Sędziować będą: Jerzy Rolbiecki - jako arbiter główny, natomiast jego pomocnikami na liniach będą Agnieszka Kostyra i Arkadiusz Traczyk (wszyscy troje z Torunia).