Z Pałuczanką Żnin na inaugurację!

Za nami ostatni trening przygotowawczy do sezonu 2017/18. Nadszedł najwyższy czas na rozpoczęcie walki w „A” klasie , grupy Bydgoszcz II. Na pierwszy ogień rzucone zostało nam starcie z gatunku tych o podwyższonym ryzyku. Już dziś czeka nas wyjazdowy mecz z odwiecznym rywalem - Pałuczanką Żnin. Start zaplanowany został na godzinę 12:00, na stadionie przy ulicy Gnieźnieńskiej 7.

W ubiegłym sezonie nasi rywale zakończyli swoje zmagania na pierwszym miejscu, w „B” klasie, a tym samym awansowali wyżej. Gromadząc przy tym 57 punktów i przegrywając tylko raz! Dąb Barcin nie może jednak popisać się tak imponującą statystyką, gdyż porażek było znacznie więcej.

Ostatni mecz jaki rozegraliśmy z drużyną Pałuczanki miał miejsce w tym roku, a dokładniej 25 marca. Było to spotkanie sparingowe, które zakończyło się zwycięstwem barcinian 2:0. Do siatki trafili wtedy Mateusz Nowasielski i Radosław Mróz.

Co pokażą Dębiarze, kto wyjdzie z pojedynku na tarczy, a kto z tarczą? Tego dowiemy się już dzisiaj. Pierwszy gwizdek o godzinie 12:00.

Na koniec warto dodać, że dzisiejszymi strażnikami przepisów będą Szymon Rutkowski z Bydgoszczy, Marek Semrau z Białych Błót, oraz Michał Pokorski z Pińska.