Remis w Sparingu. Walkower w Pucharze.

Sokół Damasławek - Dąb Barcin 4:4 (1:2)
Bramki: 2' Smętek Dawid, 38' Kaśków Łukasz, 78' Wisz Radosław, 80' Trześniewski Jakub
Skład: Cieniak Robert, Kaśków Łukasz, Smętek Dawid, Ostrowski Mateusz, Wisz Radosław, Napierała Mariusz, Tarnowski Marcin, Jankowski Jakub, Gnybek Mateusz, Sulecki Radosław, Czerwiński Filip
Rezerwa: Trześniewski Jakub
Dnia 5.08.2017 zawodnicy Barcińskiego Dębu w ramach pierwszej rundy Okręgowego Pucharu Polski mieli zmierzyć się na wyjeździe z drużyną Kolegium Sędziów KPZPN. Mecz zaplanowano na godz. 11:00. Niestety część zawodników Dębu tego dnia musiało udać się do pracy. Pomimo usilnych starań trenera oraz zarządu Dębu nie udało się przełożyć zawodów na późniejszą godzinę lub następny dzień. Jak się okazało Kolegium Sędziów było nieugięte przy swoim terminie. Dlatego piłkarze Dębu oddali mecz walkowerem. Przy takim podejściu piłkarze miejscowi powinni od razu zagrać w finale PP gdyż z każdą drużyną sami ustalą termin tylko dla siebie odpowiedni.