Porażek ciąg dalszy...

Nie tak miało wyglądać sobotnie starcie piłkarzy Dębu Barcin. Oba zespoły przystępując do spotkania były na końcu tabeli. Ten mecz miał być takim 'odbiciem się od dna' i był ,ale dla Szubinianki Szubin, która wyszła górą i rozstrzelała Dąb 1:4.
Początek meczu wyglądał obiecująco, w 7' Mróz mógł dać prowadzenie swojej drużynie, gdyby tylko trochę bardziej przyłożył się do strzału. Dostał podanie z kontry i uderzył z lewego skrzydła ponad poprzeczką. Cybulski pewnie spisywał się w początkowych minutach meczu. W 11' wyłapał piłkę zagraną z rzutu rożnego i tym samym zniwelował jakiekolwiek zagrożenie ze strony gości. W 13' Mróz znowu nie wykorzystał okazji bramkowej. Minutę później Trześniewski podał ze środka pola do Mroza, który chciał zacentrować do Glazy, jednak zamiar napastnika rozczytała obrona Szubina i bezpiecznie wybiła piłkę na korner. W 16' musieliśmy zdobyć bramkę, akcja 200%! Wrzutka w pole karne i Kaśków pomylił się o centymetry. Dalej na boisku rządziła już Szubinianka. Dała o sobie znać w 21' kiedy to piłka przeszła naszą całą  obronę i na piątym metrze interweniował Cybulski i tym razem poprawnie. Wywalczył jeszcze faul na sobie i mógł rozpocząć z piątki. W 23' Wisz został poczęstowany żółtym kartonikiem. Dwie minuty później, goście cieszyli się już z prowadzenia. Zamieszanie w naszym polu karnym. Piłka została wybita na raty przez Michała Cybulskiego, wprost pod nogi Dariusza Chojnackiego, który pewnym strzałem dobił piłkę, tak by znalazła się w siatce. 0-1! Po akcji pomyśleliśmy, nic się nie stało, mamy dużo czasu, stać nas na bramkę - a było juz tylko gorzej. W 30' mogli podwyższyć, ale piłka zatrzymała się na bocznej siatce. 37' obudziła cichą nadzieję na wyrównanie, z dystansu potężnie huknął Mróz, ale kolejny raz spudłował, tym razem nieznacznie. W 41' goście cieszyli się z drugiej bramki. Szybka kontra, na dokładne trzy podania rozbroiła szyk defensywny Dębu. Marek Gwit bez skrupułów wpakował piłkę na 0-2!  W doliczonym czasie gry 45+1 goście za sprawą Michała Machowskiego przypieczętowali pierwszą połowę bramką na 0-3. W drugiej połowie wcale nie było lepiej, widocznie byliśmy podłamani trzybramkową stratą. Dopiero w 61' było nas stać na odpowiedź. Faulowany w polu karnym Bartosz Dreżewski, dał powód sędziemu, by pokazać na 11m. Wykonawcą rzutu karnego był Jarek Plewa. Trafił, a tym samym dał małe światełko w tunelu. 1-3. Złudzeń pozbawił nas jednak Marek Gwit, który w 72' przypieczętował zwycięstwo Szubinianki Szubin.
Piąta porażka z rzędu, czyni nas ostatnią drużyną w tabeli z brakiem jakiekolwiek punktu.

Bramki: 61' Plewa Jarosław (karny)
Żółte kartki: Wisz Leszek, Cybulski Michał, Dreżewski Bartosz
Skład: Cybulski Michał(46' Kurczewski Tomasz), Jankowski Jakub, Kasków Łukasz, Węgliński Michał, Czerwiński Filip, Dreżewski Bartosz(86' Buzała Artur), Wisz Leszek(61' Wachowski Konrad), Glaza Arkadiusz, Plewa Jarosław(72' Janus Daniel), Trześniewski Jakub), Mróz Radosław.
Rezerwowi - nie zagrali: Smoliński Mikołaj, Wisz Radosław, Sulecki Radosław.