Pora na walkę z Goplanią Inowrocław

Jedenasta kolejka okazała się być prawdziwym hitem dla drużyny Waldemara Czarneckiego. Na obiekt BOSiRu Barcin przyjedzie lider „A” klasowych rozgrywek - Goplania Inowrocław.

Ostatni mecz rozegrany został w sezonie 2014/2015. Pierwsze spotkanie wypadło 11.11, gdzie wówczas Kapral-Car Dąb Barcin przegrał z Goplanią 2:1. Bramkę dla Dębu strzelił Jarosław Plewa, natomiast dwa trafienia dla gospodarzy zdobył Krzysztof Głogowski. Obie drużyny obejrzały po czerwonej kartce. Ukarani zawodnicy to w 65' Łukasz Paczkowski oraz w drużynie Dębu w 93' Radosław Kończal.

Drugie spotkanie zakończyło się zwycięstwem dębiarzy. Również padł tam wynik 2:1 i tak samo obejrzeliśmy dwie czerwone kartki. Bramki dla Dębu strzelali Jarosław Plewa i Jakub Trześniewski, po drugiej stronie ponownie trafił tylko Krzysztof Głogowski. Jeśli chodzi o karę opuszczenia boiska, otrzymali ją Igor Kowalski, za dwie żółte kartki, natomiast w drużynie gości Damian Szremowicz, za faul.

Jutrzejszy mecz zaplanowany został na godzinę 14:00, na stadionie przy ulicy Jakuba Wojciechowskiego 11. Sędziować będą Panowie z Bydgoszczy. Jako główny arbiter Dawid Błażejczyk oraz jego pomocnicy Bartłomiej Pangowski i Łukasz Rogowski.

Dla przypomnienia Dąb Barcin po remisie w ostatniej kolejce ze Spartą Janowiec 3:3, plasuje się aktualnie na czwartej pozycji z dorobkiem 17 punktów, natomiast Goplania Inowrocław ma ich 25.

fot. Mirosław Woźniak, z archiwum Gazety Pomorskiej