Pora na walkę z Goplanią Inowrocław

Pora na walkę z Goplanią Inowrocław

Jedenasta kolejka okazała się być prawdziwym hitem dla drużyny Waldemara Czarneckiego. Na obiekt BOSiRu Barcin przyjedzie lider „A” klasowych rozgrywek - Goplania Inowrocław.

Ostatni mecz rozegrany został w sezonie 2014/2015. Pierwsze spotkanie wypadło 11.11, gdzie wówczas Kapral-Car Dąb Barcin przegrał z Goplanią 2:1. Bramkę dla Dębu strzelił Jarosław Plewa, natomiast dwa trafienia dla gospodarzy zdobył Krzysztof Głogowski. Obie drużyny obejrzały po czerwonej kartce. Ukarani zawodnicy to w 65' Łukasz Paczkowski oraz w drużynie Dębu w 93' Radosław Kończal.

Drugie spotkanie zakończyło się zwycięstwem dębiarzy. Również padł tam wynik 2:1 i tak samo obejrzeliśmy dwie czerwone kartki. Bramki dla Dębu strzelali Jarosław Plewa i Jakub Trześniewski, po drugiej stronie ponownie trafił tylko Krzysztof Głogowski. Jeśli chodzi o karę opuszczenia boiska, otrzymali ją Igor Kowalski, za dwie żółte kartki, natomiast w drużynie gości Damian Szremowicz, za faul.

Jutrzejszy mecz zaplanowany został na godzinę 14:00, na stadionie przy ulicy Jakuba Wojciechowskiego 11. Sędziować będą Panowie z Bydgoszczy. Jako główny arbiter Dawid Błażejczyk oraz jego pomocnicy Bartłomiej Pangowski i Łukasz Rogowski.

Dla przypomnienia Dąb Barcin po remisie w ostatniej kolejce ze Spartą Janowiec 3:3, plasuje się aktualnie na czwartej pozycji z dorobkiem 17 punktów, natomiast Goplania Inowrocław ma ich 25.

fot. Mirosław Woźniak, z archiwum Gazety Pomorskiej

Komentarze

Dodaj komentarz
 • bezstronny napisał
  Czego tu gratulować ? Zawodników którzy myślą, że są z formą kilka lat wstecz ? Wisz, Napierała totalne dno.. A ten chłopak Dreżewski to nie wiem z jakiej śliwki się urwał.. Żenujące stałe fragmenty, dzieci mające 10 lat lepiej je wykonują, chłopak nie ma pojęcia gdzie się ustawić, biega to tu, to tam, boi się przeciwnika jak śmierci..To Goplania pokazała jak należy kulać piłke, Dąb miał "konsekwentne szczęście" wykorzystał okazje i wygrał, Goplanii zabrakło szczęścia, jednak to oni lepiej prowadzili mecz. Teraz po meczu z Brzozą pewnie będzie tłumaczenie, że posmakowali porażki bo grali w 10 ? Żenada

  , napisał
  buuuuahahahahahahaaha. Kolejny napinacz internetowy
 • BCN napisał
  Hahah , lanie 2:0 Brawo ! (D)

 • obserwator napisał
  Tytuł powinien brzmieć "Pora na lanie z Goplanią Inowrocław"

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości