Po przerwie z Pałuczanką Żnin!

Na inaugurację wiosennej rundy "A" klasowych zmagań obejrzymy arcyciekawe spotkanie. W szesnastej kolejce Dąb Barcin będzie się mierzył z Pałuczanką Żnin.
112 dni, tyle dokładnie upłynęło od zakończenia ostatniego meczu rundy jesiennej. W tym czasie Dąb Barcin rozegrał 9 meczów kontrolnych. Drużyna z Barcina wygrała 4 spotkania, 2 remisując oraz ponosząc 3 porażki.

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej zawodnicy Dębu zmierzą się na własnym boisku w Derbach Pałuk z zawodnikami Pałuczanki Żnin. Po pierwszej turze zmagań zawodnicy ze Żnina zajmują 10 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu padł remis 1:1. Bramkę dla Dębu zdobył Marcin Tarnowski, natomiast dla Pałuczanki Rafał Gwit.

Co pokażą Dębiarze, kto wyjdzie z pojedynku na tarczy, a kto z tarczą? Tego dowiemy się już dzisiaj. Pierwszy gwizdek o godzinie 15:00. Na koniec warto dodać, że arbitrami dzisiejszego pojedynku są: Piotr Wiśniewski arbiter główny, Tomasz Szpunar, Jakub Kręcigłowa (wszyscy z Bydgoszczy).