Pierwszy trening A.D. 2017.

WRACAMY DO PRACY !!!

W dniu dzisiejszym, przy blasku nowego oświetlenia i w typowo zimowej aurze, piłkarze naszego "Dębu" rozpoczęli wykuwanie formy na mecze rundy wiosennej. Na pierwszej tegorocznej jednostce treningowej "czerwono-zieloni" mogli pochwalić się 20 osobową frekwencją. Były to premierowe zajęcia, poprowadzone przez nowego opiekuna naszego teamu, Waldemara Czarneckiego. Pod czujnym okiem nowego szkoleniowca do sezonu przygotowywało się m.in. czterech nowych zawodników, którzy będą testowani przez nasz klub. Poza tym w zajęciach udział wzięli trzej zawodnicy, którzy wracają do naszej ekipy po krótszej lub dłuższej przerwie. Byli to: wracający po półrocznej przerwie Robert Cieniak, który ostatnią rundę spędził w inowrocławskiej Cuiavii, a także powracający po raz kolejny do drużyny Arkadiusz Ostrowski. Ostatnim graczem, który miał najdłuższy rozbrat z grą w piłkę na poziomie ligowym jest brat Arka,  Mateusz Ostrowski. Zawodnik, który w pamięci ma jeszcze czasy gry z Dębem na IV szczeblu rozgrywkowym. Dla przypomnienia, Mateusz grywał zazwyczaj na prawej flance głównie jako obrońca czasami też jako skrzydłowy. Że Robert jest solidnym bramkarzem a Arek wojownikiem środka pola chyba nikomu przypominać nie trzeba.   Liczymy że nasi lokalni chłopacy dodadzą swoim doświadczeniem, spokojem i wolą walki skrzydeł LKS-owi. Wszystkich nowych i nowych-starych graczy serdecznie witamy w naszej drużynie i życzymy przygotowania jak najlepszej formy, by jak najsolidniej spisywali się w rundzie wiosennej. Ku chwale "czerwono-zielonej" drużyny". Walczyć, trenować i .... sami wiecie co;). Hej LKS !!!