Dąb ma nowego trenera!

W dniu dzisiejszym poznaliśmy personalia nowego trenera barcińskiego Dębu! Z początkiem nowego roku stery w naszym klubie obejmie pan Waldemar Czarnecki! Nasz nowy szkoleniowiec ma 47 lat. W czasie kariery piłkarskiej grał na pozycji pomocnika. Reprezentował barwy takich klubów jak: Gwardia Koszalin, Elana Toruń, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, KP Konin, Pomorzanin Toruń i Polonia Bydgoszcz. W barwach ekipy z Grodziska Wielkopolskiego zaliczył w sezonie 1997/98 20 spotkań na poziomie ekstraklasy. Po tym jak zawiesił buty na kołku zajął się trenerką. Był opiekunem Zdroju Ciechocinek, Toru Laskowice Pomorskie, Orląt Aleksandrów Kujawski (awans do IV ligi) czy Pomorzanina Toruń. Ponadto swego czasu odpowiadał za scouting w toruńskiej Elanie w której również koordynował pracę grup młodzieżowych. Oto co po zakontraktowaniu nowego trenera miał do powiedzenia prezes LKS-u Marcin Kaśków:

Po bardzo nieudanej rundzie trwały poszukiwania trenera z charyzmą, który będzie miał za zadanie wzmocnić kadrę oraz odbudować zaufanie kibiców, sponsorów, włodarzy. Ma na wiosnę zdobyć tyle punktów ile tylko się da. Nie ma być to zespół na pół roku, ale budowany na lata, na miarę naszej infrastruktury! Po burzy zawsze wychodzi słońce! Patrzymy z optymizmem w przyszłość.

Panu Waldemarowi życzymy owocnej, pełnej sukcesów pracy w naszym klubie. Hej LKS!